081 | PRAŽSKÁ PERIFERIE
PLOCEK Vilém (1905 - 2001)
Kombinovaná technika na papíře, 19,5 x 59,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1945, signováno vpravo dole Vilém Plocek, zezadu opatřeno přípisem s určením, zezadu opatřeno razítkem F. Topič - knihkupectví a umělecký salon.
Vilém Plocek, Topičův salón, 1946.